Zarezerwuj!

Wycieczka prywatna po Majorce – odkryj uroki wyspy tak jak lubisz

Dzień wycieczki

Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota

Typ atrakcji

Wycieczka prywatna - odbiór z każdego miejsca na wyspie

Przewodnik

polski

Czas trwania

do uzgodnienia

Opis: 

Chcesz zanurzyć się w ciekawej historii Majorki, odkryć malownicze krajobrazy gór albo morza, wolisz spróbować lokalnych przysmaków a może wszystkiego po trochu? Ta spersonalizowana wycieczka pozwoli Ci odkryć tajemnice tej magicznej wyspy w indywidualny sposób.
Prywatna wycieczka z polskojęzycznym przewodnikiem to opcja dla wymagających turystów. Oprócz fascynującego odkrywania sekretów wyspy, możemy wzbogacić Twoje doświadczenie o wiele innych aktywności jak na przykład posiłki w lokalnych restauracjach, relaks podczas rejsu a nawet zorganizujemy sesję fotograficzną, aby uwiecznić te magiczne chwile.

 

Program zwiedzania oraz ramy czasowe ustalamy po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu. Na początek zaproponujemy przykładowe programy wycieczek prywatnych, ale pamiętaj, że zawsze możesz je modyfikować według uznania. Podczas takiej wycieczki pojazd wraz z kierowcą i przewodnik są wyłącznie do Twojej dyspozycji, dlatego istnieje możliwość modyfikowania planu w trakcie realizacji wycieczki - na wypadku jeśli, w którymś z tych pięknych miejsc chcesz spędzić więcej czasu. Elastyczność to również jeden z plusów tej opcji zwiedzania!

W zależności od ilości uczestników dostępne są różne środki transportu jak:  samochód osobowy o podwyższonym standardzie, van, bus lub większy autokar w przypadku większej liczby osób. Wycieczka prywatna z przewodnikiem i kierowcą na wyłączność to odpowiedni wybór, aby zwiedzić Majorkę od najciekawszej strony w swoim własnym rytmie.

 

Cena naszej wycieczki prywatnej zaczyna się od około 150 EUR za osobę. Jednak ostateczna cena zależy od wielu czynników, takich jak długość trwania wycieczki, zakres programu, liczba uczestników oraz dodatkowe preferencje jak posiłki czy atrakcje, które możemy wprowadzić, aby stworzyć Twój wymarzony plan zwiedzania.

 

Zasady anulacji: bezpłatna anulacja jest możliwa do 24 godzin przed planowanym rozpoczęciem wycieczki, otrzymując całkowity zwrot kosztów. Jeśli zdecydujesz się anulować rezerwację, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem info@mallorcaguider.com. W przypadku anulacji po tym terminie lub niepojawienia się, niestety nie przysługuje zwrot środków.

Co zyskujesz wybierając wycieczkę prywatną?

 • Spersonalizowane doświadczenia! Program jest dostosowany do Twoich preferencji i zainteresowań.
 • Unikalne doświadczenia! Masz możliwość zanurzenia się w lokalnej kulturze i historii w sposób bardziej osobisty i autentyczny. Przewodnik jest dla Ciebie zapewniając indywidualne podejście, zaangażowanie i wiedzę.
 • Komfort i wygodę! Zwiedzasz w swoim rytmie mając kontrolę nad przebiegiem wycieczki. Wycieczka dostosowana jest do Twojego tempa zwiedzania.
 • Prywatność! Odkrywasz miejsca w kameralnym gronie, bez obecności innych turystów.

Ważne informacje dodatkowe

 • ◾Aby zarezerwować wycieczkę należy skontaktować się z naszym biurem poprzez email info@mallorcaguider.com
 • ◾Powiedz nam o swoich preferencjach zwiedzania a stworzymy dla Ciebie spersonalizowany plan wycieczki. Możesz też skorzystać z proponowanych przez nas planów zwiedzania
 • ◾Termin, program wycieczki oraz jej cena są ustalane indywidualnie.
 • ◾Wycieczka jest dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich i z ograniczeniami poruszania się. Prosimy o podanie tej informacji aby przystosować odpowiedni pojazd.
 • ◾Ostateczna cena wycieczki prywatnej zależna jest od liczby uczestników. Im więcej uczestników, tym koszty na osobę będą niższe. Minimalna liczba uczestników to jedna osoba.
 • ◾Odbiór na wycieczkę odbywa się z ustalonego wcześniej miejsca. Zazwyczaj jest to hotel lub inne miejsce na życzenie uczestników.
 • ◾Co zabrać? Wygodne obuwie, coś do picia i pozytywne nastawienie!

Zarezerwuj !

Wasze opinie

Może Cię zainteresować…