Zarezerwuj!

Przygoda w Palma de Mallorca: zwiedzanie stolicy z lądu i morza

Dzień wycieczki

Piątek

Typ atrakcji

Wycieczka z przewodnikiem - odbiór z północnej i wschodniej części wyspy

Przewodnik

Polski

Czas trwania

około 8 godzin

Opis wycieczki:

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w Palmie, stolicy Majorki. Tego dnia odkryjemy piękno Palmy z dwóch perspektyw - lądu i morza. Nasza wycieczka rozpocznie się od panoramicznego przejazdu przez miasto, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać najważniejsze punkty na mapie miasta. Ten malowniczy przejazd umożliwi nam szybkie poznanie najważniejszych miejsc i zachęci do dalszego odkrywania skarbów jakie kryje Palma. To doskonały początek naszej podróży po urokliwej stolicy Majorki.

 

W porcie wsiądziemy na pokład statku i rozpoczniemy niezapomnianą przygodę na morzu po Zatoce Palmy. Klimatyczny port pełen jest życia i kolorów, a widok statków i jachtów dodaje mu niepowtarzalnego uroku. Wyruszając w rejs otoczeni będziemy błękitną tonacją Morza Śródziemnego i malowniczymi krajobrazami linii brzegowej Palmy. Nacieszymy się widokiem na wybrzeże, a nasza podróż poprowadzi nas w stronę dwóch najważniejszych zabytków miasta - imponującej Katedry oraz majestatycznego Pałacu Almudaina. To jedyna taka okazja aby gotycka budowla stała się imponującym tłem naszych pamiątkowych fotografii, a lśniąca tafla wody dodatkowo podkreśli jej piękno.

 

W drugiej części wycieczki będziemy mieli czas wolny na delektowanie się miastem, lokalną kuchnią, zakupami w malowniczych sklepikach czy po prostu spacer klimatycznymi uliczkami Palmy we własnym rytmie. Czas w stolicy to okazja do odwiedzenia lokalnych tawern i restauracji. Świeże owoce morza czy hiszpańskie tapas z pewnością oczarują nas swoim smakiem i aromatem. Nie zapomnijmy również o możliwości zwiedzania najważniejszych miejsc i zabytków miasta, podziwiając śródziemnomorską architekturę. To czas, aby zwiedzić stolicę Balearów we własnym tempie, podziwiając każdy detal i odkrywając ukryte zakątki, które z pewnością pozostaną w naszej pamięci na długo.

 

Wycieczka dostępna jest z regionu północnego oraz wschodniego:

 

  Cena za osobę dorosłą: 55€    Dzieci: 2-12 lat: 27.50€, 0-2 lata GRATIS

 

*Możliwość zakupienia biletu na rejs po zatoce Palmy do realizacji z dojazdem własnym

Miejsce zbiórki: Na wycieczkę odbierzemy Cię z hotelu lub jego bliskiej okolicy. Pamiętaj, aby do miejsca zbiórki przyjść 10 min przed czasem. Podany czas jest godziną odjazdu autokaru. Potrzebujesz wsparcia w odnalezieniu miejsca zbiórki? Skontaktuj się z nami odpowiednio wcześniej.

Zasady anulacji: bezpłatna anulacja jest możliwa do 24 godzin przed planowanym rozpoczęciem wycieczki, otrzymując całkowity zwrot kosztów. Jeśli zdecydujesz się anulować rezerwację, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem info@mallorcaguider.com. W przypadku anulacji po tym terminie lub nie pojawienia się, niestety nie przysługuje zwrot środków.

Program wycieczki

 • Odbiór autokarem z umówionego punktu zbiórki
 • Przejazd panoramiczny do portu w Palmie
 • Rejs statkiem po zatoce Bahia de Palma (około godziny)
 • Czas wolny na zwiedzanie stolicy (około 3 godzin)
 • Powrót autokarem do początkowego miejsca zbiórki

W cenie wycieczki

 • Transport klimatyzowanym autokarem
 • Rejs statkiem po zatoce Palmy
 • Opieka polskojęzycznego przewodnika
 • Ubezpieczenie

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Napoje, obiad i inne posiłki, pamiątki

Ważne informacje dodatkowe

 • ◾ Co zabrać: wygodne obuwie, leki na chorobę lokomocyjną lub inne jeśli jest taka potrzeba, ochronę przeciwsłoneczną.
 • ◾ Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych punktów wycieczki z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych lub innych sytuacji tzw. „siły wyższej” niezależnej od organizatora. Zmiany zdarzają się rzadko i związane są z troską o bezpieczeństwo uczestników wycieczki.
 • ◾Kolejność punktów zwiedzania może ulec zmianie.
 • ◾ Wycieczka odbywa się z polskojęzycznym przewodnikiem w większych grupach.
 • ◾ Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest okazanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie oraz bilet na podany podczas rezerwacji adres email. W przypadku braku otrzymania biletu prosimy o niezwłoczny kontakt.
 • ◾Wycieczki rozpoczynają się między godziną 8.00 a 9.30, i trwają maksymalnie do godziny 20:00 w zależności od lokalizacji Twojego hotelu.
 • ◾na pokładzie statku dostępna jest toaleta oraz bar

Zarezerwuj !

Wasze opinie

Może Cię zainteresować…