Nie czekaj na wakacje! Zarezerwuj teraz i oszczędzaj 🌟 Wpisz kod GUIDER2024 podczas rezerwacji i zyskaj korzystny rabat!
Zarezerwuj!

Els Calderers: bilet wstępu do posiadłości z degustacją – odkryj autentyczną Majorkę i lokalne przysmaki

Dni tygodnia

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Typ atrakcji

bilet wstępu oraz degustacja

Język obsługi

hiszpański, angielski, niemiecki

Czas trwania

min 1 godzina

Opis atrakcji:

Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na Majorce, z dala od turystycznego świata i głośnych kurortów, to koniecznie musisz wybrać się do tej lokalnej posiadłości. W Els Calderers poczujesz autentyczny klimat i podejrzysz życie na majorkańskiej wsi w interiorze wyspy.  Posiadłość znajduje się niedaleko lokalnego miasteczka Sant Joan, zbaczając odrobinę z głównej drogi na odcinku między Palmą a Manacor.

 

Podczas zwiedzania dowiesz się jak wyglądało życie na Majorce zanim pojawili się tutaj turyści oraz jak wyglądała dawniej codzienność mieszkańców w tej części wyspy. Znajduje się tam dom należący niegdyś do arystokracji sięgający historią do XIII wieku, będący dzisiaj jednym z nielicznych tego typu muzeów dostępnych dla turystów. W takcie wizyty zobaczysz interesujące pomieszczenia domu, dziedziniec z ogrodem, dawną kuchnię i jadalnię, spichlerz, sypialnie i dużo więcej.

 

Dodatkowo przespacerujesz się do sadu z pomarańczami, migdałowcami i figowcami. Nie zapomnij zajrzeć do zagrody! Fani zwierząt najbardziej ucieszą się właśnie z tych odwiedzin - kozy, konie, osiołki a nawet lokalna odmiana czarnych świnek. Jednak największą atrakcją będzie jednak degustacja lokalnych przysmaków w samym sercu autentycznej posiadłości.

 

Cena: osoba (+14 lat) 17 EUR | dziecko (4-13) 8.50 EUR | dziecko (0-3) GRATIS!

 

Dojazd i parking: Tą atrakcję zrealizujesz z dojazdem własnym. Posiadłość Els Calderers znajduje się w centralnej części Majorki, w pobliżu miejscowości Sant Joan. Bezpłatny parking dostępny jest na miejscu. Szczegółową lokalizację znajdziesz na mapie poniżej oraz na bilecie elektronicznym.

 

Zasady anulacji: bezpłatna anulacja jest możliwa do 24 godzin przed planowanym rozpoczęciem atrakcji otrzymując całkowity zwrot kosztów. Jeśli zdecydujesz się anulować rezerwację, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem info@mallorcaguider.com.

 

 

Korzyści rezerwacji z GUIDER: gwarantujemy kompleksowe wsparcie w Twoim języku na każdym etapie rezerwacji, masz pewność, że doświadczysz najwyższej jakości lokalnych atrakcji i wyjątkowych doświadczeń.

Wizyta w Els Calderers:

 • Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zwiedzanie odbywa się w godzinach otwarcia obiektu: czyli od 10:00 do 17:00.
 • Rozpoczęcie wizyty zaczyna się od wizyty w barze / sklepiku - należy okazać tam VOUCHER GUIDER w formie papierowej lub elektronicznej.
 • Zwiedzanie posiadłości Els Calderers - muzeum wewnątrz budynku: sale, pokoje, dziedziniec, kaplica, kuchnia, gabinet, sypialnie, pomieszczenia dla służby, zabytkowy spichlerz.
 • Spacer po sadzie i ogrodach otaczających posiadłość oraz wizyta w zagrodzie dla zwierząt.
 • Degustacja lokalnych produktów zostanie przygotowana przez personel w sklepiku/barze.

Posiadłość Els Calderers: : Casa Museo Els Calderers - Finca Els Calderers Camino, 07240 Sant Joan

Wliczone w cenę:

 • Bilet wstępu do posiadłości Els Calderers - zwiedzanie muzeum wewnątrz oraz ogrodów i sadu na zewnątrz
 • Degustacja lokalnych produktów: pamboli, aceitunas (lokalne oliwki), gato de almendra (ciasto migdałowe)
 • 1 napój na osobę: wino lub sok lub napój gazowany

Nie wliczone w cenę:

 • dojazd do Els Calderers

Ważne informacje dodatkowe:

 • Po dokonaniu płatności otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie oraz bilet w wersji elektronicznej. W przeciwnym wypadku skontaktuj się z nami drogą mailową.
 • Posiadłość czynna jest we wszystkie dni tygodnia od godziny 10:00 do 17:00
 • Przed rozpoczęciem zwiedzania posiadłości należy okazać voucher personelowi w sklepiku/barze znajdującym się na terenie posiadłości.
 • Dzieci do lat 4 bezpłatnie.
 • Zwiedzanie posiadłości odbywa się samodzielnie, bez limitu czasowego.

Zarezerwuj !

Bezpłatne anulowanie

Anuluj do 24 godzin wcześniej, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.


Wasze opinie