Rezerwacja wycieczki fakultatywnej

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz, na którą wycieczkę chcesz pojechać!

Bez tytułu (300×300 px) (3)

Przejdź na naszą stronę internetową mallorcaguider.com i zapoznaj się z naszą ofertą wycieczek fakultatywnych.  Możesz skorzystać z dostępnych filtrów i kategorii, które pomogą Ci podjąć decyzję. 

Diseño sin título (1)
Bez tytułu (300×300 px)

Przeczytaj dokładnie opis i warunki!

Bez tytułu (300×300 px) (3)

Przeczytaj szczegółowy opis wycieczki. Zapoznaj się z programem, ceną, czasem trwania, dniami tygodnia i datami, w których odbywa się dana wycieczka oraz zwróć uwagę na inne ważne informacje dodatkowe. A następnie zacznij proces rezerwacji. 

Diseño sin título
Bez tytułu (300×300 px)

Wyszukaj punkt zbiórki!

Bez tytułu (300×300 px) (3)

Na Majorce są trzy różne strefy, z których wyruszają autokary na nasze wycieczki, w tytule każdej wycieczki oznaczony jest region, z którego jest realizowana każda wycieczka. Na początek musisz ustalić gdzie znajduje się Twój nocleg: na południu, wschodzie  czy na północy? Następnie  wpisz nazwę hotelu, w którym jesteś zakwaterowany a dowiesz się, w którym miejscu i o której godzinie Cię odbierzemy. Jeśli jesteś zakwaterowany w prywatnym apartamencie to poszukaj najbliższego hotelu w okolicy lub skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbliższy punkt zbiórki. 

Diseño sin título (2)
Bez tytułu (300×300 px)

Dokończ rezerwację!

Bez tytułu (300×300 px) (3)

Wybierz liczbę uczestników wycieczki, a w kolejnym kroku po kliknięciu przycisku „zarezerwuj” wpisz poprawnie dane kontaktowe. Wybierz sposób płatności i dokonaj opłaty. 

Jeśli masz problem z płatnością, napisz do nas i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie! 

Diseño sin título (1)
Bez tytułu (300×300 px)

Zapisz Voucher i ciesz się Majorką!

Bez tytułu (300×300 px) (3)

Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz potwierdzenie rezerwacji oraz voucher, który należy okazać w dniu wycieczki. Akceptujemy vouchery w formie elektronicznej oraz papierowej. 

 

Diseño sin título (3)

Życzymy przyjemnego zwiedzania!