Wyrusz z nami w drogę!

Bez tytułu (300×300 px) (3)

Ludzie turystyki, to my!

Guider tworzony jest przez ludzi turystyki. Konkretnie trzy pomysłowe kobiety, które połączyła właśnie słoneczna Majorka! Doświadczenie i pasja to nas wyróżnia. Miłością i fascynacją do tej wyspy dzielimy się z turystami od wielu lat. Poprzez stworzoną przez nas internetową platformę rezerwacyjną GUIDER będziemy jeszcze bliżej Ciebie. Przenosząc naszą pasję do świata online, dajemy wszystkim możliwość zaplanowania idealnych wakacji jeszcze zanim pojawisz się na wyspie. 

Bez tytułu (300×300 px)

Szanujemy Twój czas i pieniądze

Każda minuta Twojego urlopu jest na wagę złota! Naszą bogatą i wyjątkową ofertę zawdzięczamy kontaktom i relacjom biznesowym nawiązanym pracując w turystyce przez wiele lat. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i najwyższej jakości usługi. Zrównoważone podróżowanie, wpływ turystyki na lokalne środowisko i społeczeństwo również są dla nas wyznacznikiem podczas planowania kolejnych programów i atrakcji. 

Bez tytułu (300×300 px) (1)

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Doświadczenie i znajomość wyspy to nasza mocna strona. Chcemy wyjść naprzeciw nowym technologiom i dać możliwość zwiedzania Majorki na miarę XXI wieku. Stawiając na poznawanie nowego miejsca poprzez doświadczenia! Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami, a wycieczki fakultatywne są prowadzone przez doświadczonych przewodników i pilotów, którzy mieszkają na wyspie od wielu lat. 

Zwiedzaj z nami!

Odkryj najciekawsze miejsca, zapisz się na wycieczkę lub kup bilet wstępu do popularnych miejsc i atrakcji na Majorce. 

Z pasją!

Powiedz nam czego szukasz lub jak lubisz spędzać czas na wakacjach a my dopasujemy do Ciebie najlepszą ofertę.

 

W Twoim języku!

Guider to pasja, wiedza i doświadczenie. Mówimy w Twoim języku, na pewno się dogadamy. 
Ciesz się wakacjami i skoncentruj się na dobrej zabawie.
wycieczki po majorce
wycieczki po majorce
wycieczki po majorce
Bez tytułu (300×300 px)

Nasza oferta

Nasza oferta  przygotowywana jest na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z turystami. Rozumiemy potrzeby naszych klientów dlatego jesteśmy otwarci i elastyczni. 

→wycieczki fakultatywne → bilety wstępu do zabytków oraz lokalnych atrakcji → organizacja transferów indywidualnych oraz grupowych → kompleksowa organizacja pobytów incentive, tematycznych oraz grupowych  → wycieczki grupowe → spersonalizowana oferta VIP dla wymagających