Nie czekaj na wakacje! Zarezerwuj teraz i oszczędzaj 🌟 Wpisz kod GUIDER2024 podczas rezerwacji i zyskaj korzystny rabat!

Wyrusz z nami w drogę!

Bez tytułu (300×300 px) (3)

Ludzie turystyki, to my!

Założycielki GUIDER to Kamila, Michalina i Katalin, działamy razem! Mieszanka polskiej i węgierskiej krwi na hiszpańskiej wyspie. Trafiłyśmy na siebie w w pracy, w pięknej Sa Calobrze w 2017 roku. Wszystkie pochłonięte intensywną pracą w turystyce, głównie dla dużych i znanych touroperatorów. Z czasem doszło do nas przekonanie, że nasza wiedza i to, co robimy, to coś więcej niż tylko wykonywanie służbowych obowiązków. Stało się to dla nas pasją, sposobem na życie i chęcią stworzenia czegoś wyjątkowego. Tak się składa, że mieszkamy na Majorce od wielu lat, jesteśmy przewodniczkami, a do tego każda z nas jest silna w swojej konkretnej dziedzinie. Dzięki temu uzupełniamy się wzajemnie i tworzymy zgrany zespół, gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.

Nasza historia, czyli jak to się zaczęło?

Pierwsze iskry naszego pomysłu na założenie własnej firmy zapłonęły na początku 2022 roku. Siedząc przy porannej kawie w lokalnym hiszpańskim barze (jak to często mamy w zwyczaju), wymieniając się pomysłami i marzeniami, naładowane świeżą energią po pandemicznej przerwie zdecydowałyśmy, że TERAZ jest nasz moment!

Po kilku miesiącach intensywnych rozmów i planowania postanowiłyśmy zrealizować nasze marzenie. Najpierw pojawiła się nazwa GUIDER, a potem załatwiłyśmy wszelkie formalności i pozwolenia związane z prowadzeniem tego typu działalności na Balearach. A potem wszystko potoczyło się szybko. Powstała nasza strona internetowa MALLORCAGUIDER.COM, która była naszym największym wyzwaniem ze względu na rozbudowany system rezerwacji. A teraz jest naszą dumą. 

Wraz z rozpoczęciem sezonu turystycznego w 2022 roku w autokarach zaczęli pojawiać się turyści GUIDER. Z czasem wysiłek został doceniony, a nasza firma zyskała uznanie turystów i renomę na lokalnym rynku turystycznym. Nasza oferta spotkała się z pozytywnym odbiorem, co zmotywowało nas do jeszcze większych wysiłków i powiększenia oferty o kompleksową organizację pobytów dla grup, a nawet organizację eventów! Cóż to były za niesamowite emocje kiedy witałyśmy pierwsze grupy w hali przylotów na lotnisku w Palmie!

Bez tytułu (300×300 px)
Bez tytułu (300×300 px) (1)

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Szybki rozwój naszej firmy był dla nas zaskoczeniem, ale również ogromną nagrodą za naszą pracę i zaangażowanie. Znajomości branży i kontakty na Majorce są ważne aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie na Majorce. Dlatego odpowiednio wykorzystujemy relacje biznesowe i kontakty nawiązane przez długie lata. Tutaj ukłon w stronę Katalin – to dzięki niej możemy szczycić się 30-letnim doświadczeniem w turystyce, które stanowi nieoceniony kapitał naszej firmy. Istotną dla nas kwestią jest przejrzystość i legalność, przestrzeganie lokalnego prawa oraz bezpieczeństwo. Od początku wiemy, że chcemy być fair wobec naszych klientów i partnerów biznesowych.

 

Doświadczenie i znajomość wyspy to nasza mocna strona. Chcemy wyjść naprzeciw nowym technologiom i dać możliwość zwiedzania Majorki na miarę XXI wieku. Stawiając na poznawanie nowego miejsca poprzez doświadczenia! Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami, a wycieczki fakultatywne są prowadzone przez doświadczonych przewodników i pilotów, którzy mieszkają na wyspie od wielu lat. 

wycieczki po majorce

Wiemy jak cenny jest Twój czas, zarezerwuj wcześniej online!

Każda minuta Twojego urlopu jest na wagę złota, dlatego na wakacjach odpoczywaj a nie trać czasu na planowanie i szukanie.  Skorzystaj z naszej bogatej i wyjątkowej oferty, którą stworzyliśmy dla Ciebie  dzięki wieloletnim kontaktom i relacjom biznesowym na Majorce. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i najwyższej jakości usługi, możesz nam zaufać! 

Zwiedzaj z nami!

Odkryj najciekawsze miejsca, zapisz się na wycieczkę lub kup bilet wstępu do popularnych miejsc i atrakcji na Majorce. 

Z pasją!

Powiedz nam czego szukasz lub jak lubisz spędzać czas na wakacjach a my dopasujemy do Ciebie najlepszą ofertę.

 

W Twoim języku!

Guider to pasja, wiedza i doświadczenie. Mówimy w Twoim języku, na pewno się dogadamy. 
Ciesz się wakacjami i skoncentruj się na dobrej zabawie.
wycieczki po majorce
wycieczki po majorce
wycieczki po majorce
Bez tytułu (300×300 px)

Nasza oferta

Nasza oferta  przygotowywana jest na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z turystami. Rozumiemy potrzeby naszych klientów dlatego jesteśmy otwarci i elastyczni. 

→wycieczki fakultatywne → bilety wstępu do zabytków oraz lokalnych atrakcji → organizacja transferów indywidualnych oraz grupowych → kompleksowa organizacja pobytów incentive, tematycznych oraz grupowych  → wycieczki grupowe → spersonalizowana oferta VIP dla wymagających