Bez tytułu (300×300 px) (3)

Majorka wyjazdy grupowe INCENTIVE TRAVEL

Jesteście większą grupą znajomych i chcesz zaplanować wyjazd i atrakcje na Majorce? A może wysyłasz pracowników swojej firmy na szkolenie, konferencję lub interesuje Cię zorganizowanie wyjazdu integracyjnego Incentive Travel właśnie na Majorce? A być może interesuje Cię wyjazd na Majorkę w celach edukacyjnych? Zajmujemy się również wymianą uczniów, studentów lub nauczycieli oraz kursy językowe właśnie na Majorce. 

Jesteśmy profesjonalnym biurem działającym na Majorce w zakresie organizacji pobytów grupowych, służbowych, incentive, eventów, warsztatów tematycznych i innych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyjazd grupowy był wspaniałym doświadczeniem i satysfakcją z podróży. 

wycieczki po majorce

Dlaczego z nami?

Słuchamy i analizujemy, po to, aby dopasować ofertę do oczekiwań grupy. Oprócz gotowych programów jesteśmy otwarci na stworzenie spersonalizowanej oferty. Zorganizujemy zarówno luźny program pobytu na wyspie dla 40 osób, jak i poważną konferencję dla 500 osób.  Ponadto posiadamy wieloletnie doświadczenie w turystyce, mieszkamy na Majorce od lat i znamy tutejsze możliwości i potrafimy je wykorzystać w odpowiedni sposób. Co więcej, dzięki kontaktom i dobrym relacjom z ludźmi na wyspie jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie i zrealizować każdy Twój pomysł. 

Mieszkamy na Majorce!

Mamy wieloletnie doświadczenie!

Indywidualne podejście!

Bez tytułu (300×300 px)

Co możemy dla Ciebie zorganizować?

Współpracujemy z najlepszymi hotelami na Majorce. Zajmujemy się rezerwacją miejsc noclegowych w obiektach hotelowych. Dobierzemy dla Twojej grupy odpowiedni nocleg biorąc pod uwagę oczekiwania, profil grupy oraz budżet. 

Zorganizujemy dla Ciebie transfer z lotniska do hotelu i z powrotem nowoczesnym, klimatyzowanym autokarem lub luksusowym samochodem VIP. 

Mamy możliwość zorganizowania wycieczek i atrakcji aż w 14 językach. Współpracujemy z  najlepszymi lokalnymi przewodnikami licencjonowanymi. Stworzymy dla Twojej grupy wycieczki i atrakcje na Majorce i gwarantujemy niezapomniane doświadczenia uczestników. Oprócz stałych programów wycieczek możemy stworzyć dla Ciebie spersonalizowany i unikatowy program w zależności od profilu grupy. 

Mamy doświadczenie w tworzeniu szytych na miarę aktywności team building oraz warsztatów i zajęć tematycznych. Od szkoleń, przez jogę do warsztatów paelli. Majorka daje nam mnóstwo możliwości do organizacji tego typu zajęć z dużą ilością słońca oraz pięknymi widokami. 

Zajmujemy się również organizacją wymiany dla uczniów, studentów oraz nauczycieli. Organizujemy zajęcia dokształcające w szkołach na Majorce oraz praktyki. W zakresie naszej oferty jest możliwość zorganizowania wyjazdów językowych na Majorkę - głównie profesjonalny kurs języka hiszpańskiego. 

Dla wymagających oferujemy również usługi i produkty z wyższej półki. Od luksusowych pojazdów z profesjonalnym kierowcą, przez luksusowe jachty do najlepszej na wyspie oferty gastronomicznej. 

Masz pomysł? Powiedz nam o czym marzysz, a organizację i realizację zostaw nam! 

Przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Powiedz nam jak chcesz żeby wyglądał pobyt Twojej grupy na Majorce, jak spędzacie czas na wakacjach oraz jaki macie budżet a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Skontaktuj się z nami poprzez adres email: 

info@mallorcaguider.com

majorka po polsku wycieczki
majorka po polsku wycieczki
majorka po polsku wycieczki
majorka po polsku wycieczki
PolskiMagyarČeštinaEspañol